خانه درباره نشریه ارتباط

درباره نشریه ارتباط

Ertebat Magazine is one of the oldest and most popular magazine in UAE since 2004 wich published once a week (every Sunday) and distribution is completely free of charge. Since 2017, the Oman Branch has also been opened and the magazine is distributed in Sultanat Of Oman as well.

The soft copy of magazine will be uploaded on www.ertebatuae.com , Telegram, Instagram and Facebook exactly in the magazine publication day.

Ertebat Magazine Distributed in UAE all Iranian centers and restaurants, and Non-Iranian centers such as hospitals and clinics and some towers of Sheykh Zayed road; and in Sultanat of Oman in Muscat, Salalah and Sahar.

Ertebat Magazine is an advertising magazine and the publisher is not responsible for the accuracy of any content.

Tel: +971 (50) 1590020
Web: www.ErtebatUAE.com
Email: Info@ErtebatUAE.com
Address: Dubai Media City, Blg.8
Telegram: @Ertebatuaeoman
Instagram : ertebatuae
Facebook: ErtebatPublishing
P.O.Box:D.M.C 502779

نشریه ارتباط، اولین نشریه فارسی زبان چاپی- اینترنتی در امارات است که از سال ۲۰۰۴ تا به حال در امارات عربی متحده منتشر می شود. در سال ۲۰۱۷ با اخذ مجوزهای قانونی، زبان انگلیسی و عربی نیز به زبان های دوم و سوم این نشریه افزوده شد و با این وصف هم اکنون نشریه ارتباط. “نشریه سه زبانه فارسی، انگلیسی، عربی” می باشد.

امروزه آنچه که به یک نشریه اعتبار می بخشد صداقت آن با مخاطبین و مشتریانش در خصوص اعلام صحت آمار حقیقی تعداد چاپ و توزیع آن نشریه است. این نشریه یکبار در هفته در تیراژ عمده با بهترین کیفیت چاپ، در سطح امارات و در مراکز عمومی از جمله فروشگاه ها، رستوران ها، مراکز پزشکی، مراکز خرید، دفاتر اداری، بانک ها و مدارس ایرانی بصورت رایگان توزیع می گردد. شما همچنین می توانید با مراجعه به وب سایت مجله از آن مطلع شوید.

نظر به اینکه مجله ارتباط صرفا یک نشریه تبلیغاتی و اطلاع رسانی است و پذیرش آگهی های تبلیغاتی و خدماتی از اشخاص حقیقی و حقوقی برای چاپ در مجله به هیچوجه دلیلی بر تایید صحت عملکرد و نیز صحت آگهی ها و اصالت آن ها نمی باشد. لذا به کلیه خوانندگان محترم و بخصوص به آن هایی که تمایل به ایجاد و انجام هر گونه رابطه تجاری و خدماتی با آگهی دهندگان در نشریه ارتباط را دارند اکیداً توصیه می گردد قبل از هر گونه اقدامی در این خصوص به طریق مقتضی با استعلام از سازمان صاحب صلاحیت و مراجع قانونی مربوطه در خصوص مورد، مشورت نمایند و توجه فرمایند که بشرح فوق، نشریه ارتباط هیچگونه مسئولیتی در این موارد نداشته و ندارد.

کلیه حقوق ناشران (شرکت ارتباط) محفوظ می باشد و هر گونه چاپ و کپی برداری از مطالب و طرح ها، بدون اخذ مجوز از ناشر ممنوع و متخلف تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت.