خانه درباره نشریه ارتباط

درباره نشریه ارتباط

نشریۀ ارتباط ، اولین نشریه چاپی-اینترنتی است که بیش از یک دهه از آغاز به کارش می گذرد و در این مدّت توانسته است به عنوان بزرگترین و مهّم ترین رسانه فارسی زبان در سرتاسر امارات عربی متحده شناخته شود. نشریۀ ارتباط ، روزهای یکشنبه در سرتاسر امارات به دست فارسی زبانان مقیم این کشور می رسد. همچنین میتوان، نشریه را از طریق سایت ارتباط به آدرس www.ertebatuae.com و به صورت آنلاین و به روز مشاهده نمود. ارتباط در برگیرنده طیف وسیعی از تبلیغات و خدمات شرکت های گوناگون است که از ابزار مهّم فارسی زبانان برای رسیدن به اطلاعات مورد نظر خود برای زندگی در امارات به شمار می رود. ایرانیان و فارسی زبانان مقیم امارات ، از اخبار روز این کشور و جهان، با خواندن نشریۀ ارتباط مطلع می شوند. ارتباط طیف وسیعی از مقالات علمی، آموزشی، زیبایی، آشپزی، آرایشی، ادبی و … را نیز شامل می شود که توانسته مخاطبین بسیاری را در این سالها به خود جذب کند.

خانواده ارتباط به جز نشریۀ هفتگی، خدمات متنوع دیگری را نیز ارائه می دهند که در ذیل، اجمالاً به آنها اشاره می شود:

۱. ویژه نامۀ نوروزی ارتباط:
این ویژه نامه در برگیرنده هر آنچه باید برای زندگی در امارات دانست می باشد و در کنار آن، تمامی اماکن تفریحی، توریستی، خرید و … به صورت کامل معّرفی می شود و به عنوان یک دایرة المعارف در مورد امارات برای هر آنکه در امارات زندگی می کند یا قصد سفر به این کشور را دارد، شناخته می شود.

۲. سایت اینترنتی ارتباط (www.ertebatuae.com):
آخرین شمارۀ نشریۀ ارتباط، بایگانی شماره های پیشین، اتاق های بحث و گفتگو در مورد مسائل مختلف زندگی در امارات اعم از “اقامت، ثبت شرکت، کار، تحصیل و …” ، مقالات متنوّع، نیازمندی های رایگان و … همه و همه در یک جا، صفحه اینترنتی ارتباط به آدرس www.ertebatuae.com در دسترس می باشند.

۳. صفحه فیس بوک ارتباط
صفحه فیس بوک ارتباط در راستای ارتباط هر چه بیشتر مخاطبان با مجموعه ارتباط راه اندازی شده و در مدت کوتاهی توانسته خیل وسیعی از مخاطبان را به خود جذب کند. شما می توانید برای بازدید از این صفحه به آدرس: facebook.com/ertebatpublishing مراجعه نمایید.

نشریه ارتباط در مراکز مهم استان های ایران هم دارای نمایندگی فعال جهت جذب آگهی می باشد. شما می توانید از طریق آدرس پست الکترونیک با این نمایندگی ها در تماس باشید:

۱-نمایندگی استان تهران: tehran@ertebatuae.com

۲-نمایندگی استان اصفهان: isfahan@ertebatuae.com

۳-نمایندگی استان فارس: fars@ertebatuae.com

 

ارتباط ، پل ارتباطی همه فارسی زبانان امارات است و آگهی شما در مجموعۀ ما به معنی آگاهی تمامی فارسی زبانان و ایرانیان مقیم امارات از فعالیت شماست.

تماس با ما:

Tel: +971-4-3670416/17
Fax: +971-4-3678091
(۸۰۰ERTEBAT (3783228
www.ertebatuae.com
office@ertebatuae.com

آدرس:
Dubai media city, BLDG no: 8, Office no: 118
صندوق پستی: D.M.C 502779

About Ertebat Publishing

Ertebat Magazine is one of the oldest and most popular Farsi Magazines in the UAE which published once a week on Sundays, targeting Iranians and Farsi speaking population living and visiting UAE. Ertebat Magazine distributes Free of charge all around UAE. 700,000 of resident Iranians in UAE and almost 3,000,000 Iranian tourists are our main magazine readers, in addition of other Farsi speaking population such as Afghans and Tajiks.: A soft copy of the magazine will be uploaded on Ertebat web page,, on Sundays as well.: A complete reference of living and life style in UAE in Persian language, publishes every year before the Persian new year celebration (Norouz) in March.

Location: Dubai Media City, Bulding No.8, Office No. 118
tel: 043670416-17
fax: 043678091
P.O.Box: D.M.C 502779.
email: office@ertebatuae.com
website: www.ertebatuae.com
Ertebat publishing contacts info:
۸۰۰ ERTEBAT (3783228)
facebook.com/ertebatpublishing