کدام رنگ مبل دکوراسیون منزل شما را شیک تر می کند؟

0
2696

. رنگ آبی کله غازی برای مبلمان های خانه
یکی از رنگ های هیجان انگیزی که می توانید برای مبلمان های خانه تان انتخاب کنید، رنگ آبی کله غازی است، این رنگ کمی ته مایه های سلطنتی دارد و اگر شما دوست دارید تا دکوراسیون مدرن تان کمی حس و حال لوکس بودن هم به خود بگیرد این رنگ این کار را برای تان انجام خواهد داد.
۲. مبلمان هایی به رنگ نارنجی
رنگ نارنجی به دکوراسیون داخلی خانه شما کمی حس و حال جوانی و شیطنت می بخشد و باعث می شود انرژی خاصی در فضای خانه شما به وجود بیاید.
۳. مبلمان زرد رنگ در دکوراسیون داخلی خانه
شما می توانید با استفاده از مبلمان های تان خانواده زرد را مهمان خانه خود کنید. این رنگ یکی از جذاب ترین رنگ هایی است که به ندرت در طراحی دکوراسیون داخلی خانه ها استفاده می شود، بنابراین وقتی شما جسارت به خرج می دهید و از این رنگ استفاده می کنید، این دقیقا مطابق انقلابی در طراحی دکوراسیون داخلی است.
۴. قرمز های آتشین برای مبلمان های زیبا
مبلمان ها دریچه ای برای تماشای جذابیت رنگ قرمز هستند. وجود مبلمان های قرمز رنگ در دکوراسیون داخلی خانه باعث می شود تا روحیه شما همیشه خوب باشد و اگر حتی با خستگی زیاد هم وارد فضای نشیمن تان شدید وقتی چشمتان به مبلمان های قرمز رنگ تان افتاد، خستگی از تنتان به در شود.
۵. مبلمان هایی به رنگ سبز ارامش بخش
همه ما به خوبی می دانیم که رنگ سبز جلوه طبیعت در دکوراسیون داخلی است و وقتی از این رنگ در مبلمان های خانه استفاده می شود، فضا سرزنده و شاداب می شود. مبلمان های سبز رنگ برای خانه هایی به سبک روستیک بسیار مناسب هستند، چرا که ترکیب این رنگ ها با رنگ قهوه ای چوب ها بسیار ترکیب خوبی است و ما را به یاد طبیعت می اندازد.