ایده های جدید برای تزیین اتاق پذیرایی

0
2753

زمانی که اسم لوازم دکوری را می شنویم به یاد لوازمی بسیار مجلل و گران قیمت می افتیم که زیبایی اتاق نشینمن را کامل و بلکه دو چندان می کند اما همیشه این طور نیست.
برای تزیین یک اتاق نشینمن به بهترین نحو نکاتی را باید مد نظر داشته باشیم تا به اشتباه زیبایی دکوراسیون را به هم نزنیم. نکته اول سبک خانه است که همانطور که می دانید برای خانه ای با سبک سنتی نمی توان لوازم دکوری و تزیینی مدرن اضافه کرد.
رنگ مناسب و هم خوانی رنگ ها نکته دیگری است. اکثراً برای یک تزیین باید رنگ متناسب انتخاب کرد مثل رنگ هایی که در کنار هم گرمی و سردی محیط را هماهنگ کرده و یا آرامش و انرژی را به تعادل برساند.
لوازم تزئینی از اهمیت خواصی برخوردارند. گاهی یک گلدان و یا شمع تزیینی زیبا زیبایی فوق العاده ای به اتاق پذیرایی می دهد. مهمترین نکته در انتخاب این گونه لوازم باز هم تناسب است. شما هرگز برای خانه ای که سبک ساده دارد نباید لوازم تزئینی خیلی ساده انتخاب کنید.
یک ظرف و یا گلدان شیک، با طرحی تقریباً شلوغ و جذاب در یک دکوراسیون ساده و خلوت چشم نواز تر خواهد بود و در خانه هایی با دکوراسیون شلوغ، باید از لوازم تزئینی ساده استفاده کرد.