میزهای چند تکه مخصوص دکوراسیون مدرن

0
2287

مدل های میز پذیرایی چند تکه و مدولار گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهند در اتاق نشیمن و پذیرای خود تحول و تنوع ایجاد کنند. زیرا با چنین مبلمانی می توانید هر از چند گاهی نوع چینش میز را تغییر بدهید تا با همین کار ساده، جلوه ای متفاوت در دکوراسیون اتاق بوجود آورده باشید.
مدل های میز پذیرایی چند تکه و مدولار گزینه بسیار خوبی برای افرادی است که می خواهد در اتاق نشیمن و پذیرای خود تحول و تنوع ایجاد کنند. زیرا با چنین مبلمانی می توانید هر از چند گاهی نوع چینش میز را تغییر بدهید تا با همین کار ساده، جلوه ای متفاوت در دکوراسیون اتاق بوجود آورده باشید. اگر با محدودیت فضا روبرو باشید می توانید آن ها را به راحتی در گوشه ای قرار بدهید و در مواقع مورد نیاز با چیدن آن ها کنار یکدیگر میزی کامل برای پذیرایی از مهمانانتان در اختیار داشته باشید.

البته در بازار مدل های مناسب میز جلو مبلی مدولار خیلی کم پیدا می شوند و به همین خاطر شاید نتوانید شبیه مدل های زیر را در بازار پیدا کنید. در حقیقت بیشتر مدل های زیر یا هر کدام به صورت جداگانه خریداری شده و کنار یکدیگر قرار گرفته اند یا کاملا سفارشی و دست ساز هستد.

برای مثال در شکل زیر مدلی را مشاهده می کنید که از طرحی کاملا مدرن برخوردار است و در ترکیب با مبلمان مدرن اتاق نشیمن یا پذیرایی بهترین جلوه را ایجاد می کند. این میز سه تکه ای است و در قسمت زیرین هر کدام از قطعات، قفسه هایی برای نگه داری مجلات، کتاب ها و ژورنال ها در نظر گرفته شده تا محیط نشیمن همیشه مرتب و تمیز بماند.
همچنین اگر خواستار طرح های مدرن و از طرفی با شکل بتنی هستند مدل زیر با طرحی موزاییکی و بتن مانندی که دارد کاملا برای شما مناسب خواهد بود. این میزها در رنگ های بسیار متفاوتی عرضه می شوند، همچنین پایه ها و فریم میز نیز می تواند از جنس چوب های مختلف یا حتی از جنس فلز سفارش داده شود.
اما میز زیر را شاید بتوان هنری ترین میز در این مجموعه دانست با داشتن چنین میزی دیگر نیاز به استفاده از تابلو ها یا دکوری های هنری در اتاق پذیرایی یا نشیمن خود ندارید. این میز علاوه بر کارایی بالایی که ارائه می دهد بعنوان یک اثر هنری در دکوراسیون خانه نیز شناخته می شود.