محمد بن زاید: صنعت دفاعی یکی از شاخه های مهم توسعه همه جانبه و پایدار در امارات است

0
25

عاليجناب شیخ محمد بن زاید آل نهیان ، ولیعهد ابوظبی و جانشین فرمانده کل نیروهای مسلح، از تعدادی غرفه های ملی و بین المللی شرکت کننده در پانزدهمین دوره نمایشگاه بین المللی دفاع «IDEX 2021» ديدار کردند.و با آخرین نوآوری های شرکت ها و کشورها و تولید مکانیزم های پیشرفته و سیستم های کنترل آنها، فناوری های راداری دفاعی و نظامی و سایر موارد آشنايي پيدا کزدند.

ايشان گفتند: نمایشگاه و کنفرانس بین المللی دفاعی به یکی از مهمترین بسترهای جهانی مربوط به حال و آینده صنایع دفاعی تبدیل شده است و فرصتی را فراهم می کند تا با جدیدترین سیستمهای ارائه شده توسط شرکتهای بین المللی در سطح دفاعی آشنا شوید.
صنایع نظامی و امنیتی که امروزه از تکنیک های مختلف هوش مصنوعی استفاده می کنند، با توجه به زمان و اندازه مشارکت ، توانایی و کارایی امارات متحده عربی در میزبانی رویدادهای بین المللی را در شرایط مختلف نشان می دهد.
در ادامه افزودند: این نمایشگاه به نقش خود در تقویت مشاركت ها و ایجاد پل های ارتباطی و همکاری بین كشورها ادامه می دهد و تأكید كردند” صنعت دفاعی شاخه مهمی از توسعه همه جانبه و پایدار در امارات و بسیاری از كشورهای جهان است.