واتس اپ سکوتش را در مورد جنجال بروز رسانی را شکست

0
126

▪️هفته گذشته، واتس آپ اعلان درون برنامه ای را به کاربران خود در کشورهای مختلف ارائه داد و آنها را از نحوه پردازش داده های کاربر توسط این شرکت مطلع کرد. به روزرسانی “اجباری” سیاست حفظ حریم خصوصی که کاربران را به پذیرش آن دعوت می کند یا حساب های خود را حذف می کند، در رسانه های اجتماعی و فراتر از آن ویرانی ایجاد کرد.

▪️طبق گزارشات ، تیم واتس آپ از توییتر برای “رفع برخی شایعات” نسبت به پیرامون آخرین اخطار به روزرسانی خط مشی خود استفاده کرده است.

▪️واتس اپ در یک پست مفصل ادعا کرد که نه خود برنامه و نه شرکت مادرش فیس بوک نمی توانند پیام ها را بخواند یا به تماس های مشترک و تسهیل شده توسط برنامه گوش دهد.
▪️این برنامه محبوب همچنین توضیح داد که داده های مربوط به پیام و تماس را ذخیره نمی کند، در حالیکه همچنین تأکید می کند که نه واتس آپ و نه فیس بوک نمی توانند مکان های رد و بدل شده بین کاربران را در سیستم عامل ببینند.

▪️این اپلیکیشن پیام رسان خاطرنشان کرد: ما معتقدیم که نگهداری این سوابق برای دو میلیارد کاربر هم یک حریم خصوصی و هم یک خطر امنیتی است و ما این کار را نمی کنیم.

▪️واتس آپ در رابطه با دیگر حدس و گمان های اضافی، همچنین توضیح داد که تماس های ثبت شده را با فیس بوک به اشتراک نمی گذارد و “گروه های” ایجاد شده در واتس آپ به دلیل رمزگذاری پایان به پایان برنامه ارائه شده، کاملا “خصوصی” هستند.

▪️واتس آپ پس از توضیح چگونگی عملکرد گپ های شخصی در برنامه، توضیح داد که همه چیز برای حساب های “بیزنس اکانت” و “ویژگی های اختیاری” متفاوت است، که به برنامه اجازه می دهد با خرید یک روش هدفمند سازی تبلیغات، تجربه خرید را برای کاربران “شخصی” کند