مشترکین خانگی du ارتقاء دوبرابر سرعت اینترنت خواهند داشت

0
1675

مشتریان مشترک به خدمات پهنای باند du هم اکنون می توانند از مرور وب، دانلود و تجربه بازی سریعتر بدون هیچ هزینه اضافی لذت ببرند.

این سرعت های بالاتر یعنی دانلود کردن یک فایل ۱۰۰ مگابایتی کمتر از یک دقیقه طول میکشد، و با استفاده از سرعت های بالاتر، حتی حجم های بالاتر هم کمتر از ۳۰ ثانیه طول خواهند کشید. du بر این باور است که این حرکت باعث بهینه سازی وقت مشتریان میشود.

به گفته فحاد الحصاوی، مدیر ارشد تجاری du “در du حدف ما همیشه این بوده که برای مشتری هایمان تعرفه های جذاب و از همه لحاظ مناسبی فراهم کنیم که دارای سرعت پهنای باند بالایی باشد، فاقد از مشکلات اتصالی باشد، و به صرفه باشد.”

او ادامه داد، “این ارتقاء دو برابر سرعت تمام این شاخص ها را دارد، و به منظور فراهم نمودن نیاز های مشتریان خانگی مخصوصا طراحی شده است. در آینده، قصد ما این است که سرویس های استثنایی و به صرفه ی du را گسترش دهیم.”

مشترکین سرویس های “Talk” و “Surf & Watch” هم از این ارتقاء سرعت بدون هیچ پرداخت اضافی بهره مند میشوند، و تا آخر ماه فوریه، برای مشترکین “Surf & Watch” تعرفه هایی با سرعت اینترنتی بیشتر فراهم خواهد شد. مشترکین جدید سرویس های خانگی du هم از این ارتقاء دوبرابر سرعت بهره مند خواهند شد. از طریق ایمیل و یا اس ام اس به مشتریان اطلاع رسانی خواهد شد.