اپیسر هارد اکسترنال AC632 مجهز به اینترفیس USB 3.1 نسل اول ضد ضربه با درجه نظامی را معرفی نمود

0
1067

اپیسر هارد اکسترنال AC632 مجهز به اینترفیس USB 3.1 نسل اول با قابلیت ضد ضربه به عنوان جدیدترین هارد دارای درجه نظامی خود معری نمود. AC632 در برابر سقوط از ارتفاع ۱٫۲۲ سانتی متر مقاوم است. طراحی این محصول سبک و نازک می باشد. همچنین این هارد اکسترنال در رویداد ” تایوان اکسلنس ۲۰۱۸″ در بین هزاران محصول موفق به اخذ جایزه فوق گردیده است.

ضد لرزش و ضد ضربه در برابر سقوط از ارتفاع ۱۲۲ سانتی متر
به منظور محافظت از اطلاعات ارزشمند، هارد دیسک های قابل حمل دارای درجه نظامی در سال های اخیر محبوبیت بیشتری را به دست آورده اند. بر اساس تحقیقات از دست افتادن رایج ترین اتفاقی است که برای هارد دیسک ها می افتد، بر اساس این واقعیت AC632 سازگار با استاندارد MIL-STD-810G 516.6 که در برابر سقوط از ارتفاع ۱۲۲ سانتی متر مقاوم می باشد. قابلیت ضد ضربه AC632 بسیار فراتر از نیازهای عمومی در زندگی روزمره است تا اطمینان حاصل شود که داده های ذخیره شده بهترین محافظت را دارند.

بدنه آلیاژ آلومینیوم AC632 یک ساختار کارآمد طراحی شده است که قابلیت ضد ضربه بسیار بهتر از موارد پلاستیکی را دارد.در کنار طراحی خاص این محصول، ضخامت آن تنها ۱۷٫۳ میلی متر و وزن آن ۲۴۵ گرم است که بسیار سبک می باشد.

این محصول در ظرفیت های ۱ و ۲ ترابایت با گارانتی ۳ ساله توسط نمایندگی رسمی این برند در ایران قابل عرضه است.