صفحه‌نمایش iPhone X Plus توسط سامسونگ تولید خواهد شد

0
1725

با توجه به گزارشی که اخیراً منتشر شده است، نمایشگر iPhone X جدید و مدل پلاس آن توسط سامسونگ در ماه آینده میلادی تولید خواهد شد. انتظار داریم هر دو مدل در بازه زمانی نزدیک‎تری نسبت به مراسم معرفی، عرضه شوند
براساس گزارشی که توسط نشریه تایوانی Economic Daily News منتشر شده است، سامسونگ تولید پنل OLED برای آیفون ۱۰ و آیفون ۱۰ پلاس ۲۰۱۸ را در ماه آینده میلادی آغاز خواهد کرد. آن‌طور که ادعا می‌شود، خطوط تولید شرکت سامسونگ دیسپلی برای آماده‌سازی پنل‌های OLED برای آیفون ۱۰ و آیفون ۱۰ پلاس (مدل ۲۰۱۸) از ماه مه (May) مجدداً آماده خواهند شد. این انتظار وجود دارد که ظرفیت تولید پنل‌های OLED توسط سامسونگ دیسپلی تا ماه ژوئن (June) به دو برابر افزایش یابد. در ابتدا به‌نظر می‌رسید که تولید انبوه پنل‌های OLED توسط شرکت کُره‌ای تا اواخر ماه ژوئن یا اوایل سه ماهه سوم سال جاری میلادی آغاز نخواهد شد.
تولید پیش از موعد پنل‌های OLED لازم برای آیفون‌های گران‌قیمت اپل در سال ۲۰۱۸، می‌تواند نشانه‌ای بر این موضوع باشد که هر سه آیفون امسال اپل به صورت هم‌زمان معرفی خواهند شد. آن‌طور که گزارشات اخیر نشان می‌دهد، کوپرتینویی‌ها امسال از نسل جدید آیفون ۱۰ و آیفون ۱۰ پلاس رونمایی خواهند کرد؛ همچنین یک مدل ارزان‌قیمت‌تر نیز معرفی خواهد شد که پنل صفحه‌نمایش LCD دارد و به سیستم تشخیص چهره Face ID مجهز خواهد بود. انتظار داریم هر سه گوشی جدید اپل در اوایل ماه سپتامبر معرفی شود و برای خرید تا پایان ماه سپتامبر در دسترس قرار بگیرند.