پرخوری و ولخرجی ممنوع؛ دستبند هوشمند Pavlok عادت‌های بد ما را به زور اصلاح می کند!

0
1161

همه ما عادت‌های بدی داریم، برخی زیاد می خوریم، برخی زیاد می خوابیم، و برخی هم بسیار ولخرج بوده و بی حساب پول های خود را خرج می کنیم.حالا تکنولوژی یکبار دیگر به کمک ما آمده و دستبند هوشمند Pavlok می خواهد به زور هم که شده عادت‌های بد ما را اصلاح کند !
ولخرجی یکی از عادت های بد ما انسان‌هاست. تاکنون روش های بسیاری برای جلوگیری از ولخرجی و مدیریت منابع مالی ما ارائه شده است. با این حال بازهم بیشتر ما هنوز مدیریت درستی بر پول های خود نداشته و تا کفگیر به ته دیگ بخورد، به ولخرجی ادامه می دهیم.
پرخوری نیز از دیگر عادت‌های بد و البته خطرناک برای انسان است که علاوه بر هدر دادن پول، برای سلامتی ما نیز بسیار زیان آور است.
دستبند هوشمند Pavlok عادت‌های بد ما را به زور شوک الکتریکی اصلاح می کند!
البته این شوک الکتریکی بسیار خفیف است اما به گفته شرکت انگلیسی سازنده دستبند پاولوک(Pavlok) ، این گجت می‌تواند عادت‌های بد افراد نظیر پرخوری و ولخرجی را با تولید پالس‌های الکتریکی خفیف با توان ۲۲۵ ولت اصلاح کند.
دستبند الکتریکی پاولوک با اتصال بی‌سیم به حساب بانکی افراد در صورتی که موجودی حساب با توجه به تاریخ واریز حقوق و مخارج ماه جاری از حد معینی کمتر شود در هنگام خرید مجدد، یک شوک الکتریکی خفیف به مچ دست وارد می‌کند.این دستگاه همچنین با دریافت اطلاعات عمومی بدن شما نظیر : قد، وزن ، میزان فعالیت و غیره ، جلوی پرخوری ما را خواهد گرفت.